Detail aktuality

01. 11. 2017

Když technika tančí – kreativní soutěž

Je již dlouho známo (nezjistili jsme si původní pramen), že s klesajícím časem se zvyšuje produktivita práce. A my bychom si rádi tento fenomén ověřili. Naši studenti už několikrát prokázali svou kreativitu, a teď je na čase, aby nám opět předvedli sílu techniky. Máme pro Vás SOUTĚŽ a rozdáváme první lístky na ples!

Po loňském úspěchu s vločkami, kdy jste si vy, studenti VUT, sami navrhli design vloček, jsme se letos rozhodli pro něco obdobného. Vločky letos vystřídají plachty o rozměrech 160x300cm, které čekají, až je ozdobíte svými kreativními návrhy.

Pošlete nám do neděle své nápady, jak to podle Vás vypadá, “Když technika tančí”. Kreativitě se meze nekladou. Jelikož Ples VUT 2017 je ples především Vás, studentů VUT, chceme, aby Vaše výtvory byly vidět. A to pěkně ve velkém stylu!

A jak to celé bude probíhat? Návrhy dáme na naše Facebook stránky a tři návrhy, které budou slavit největší úspěch, odměníme lístky na ples. Autor každého vítězného návrhu obdrží dva lístky – přece bychom Vás nenechali jít bez doprovodu ;-).

Všem studentům přejeme hodně štěstí a budeme se těšit na Vaše návrhy!

Když technika tančí – kreativní soutěž

Organizátoři

Ing. Anna Kruljacová, MSc.
“Kontaktujte mě, když budete mít dotazy na celkovou organizaci”
E: anna.kruljacova@vut.cz
T: +420 608 595 550
Ing. arch. Jan Machát
“Kontaktujte mě, když budete mít dotazy na design interiéru”
E: jan.machat@vut.cz
T: +420 604 651 093
Markéta Bednářová
“Kontaktovat mě můžete ohledně partnerského programu”
E: marketa.bednarova@vut.cz
T: +420 734 306 055
Alexandra Tomášová
"Kontaktujte mě, když se budete chtít zapojit do organizace"
E: alexandra.tomasova@vut.cz
T: +420 604 319 291
Ing. et Ing. Mariana Tesařová, MSc.
"Kontaktujte mě ohledně mediálního partnerství"
E: mariana.tesarova@vut.cz
T: +420 606 890 411
Bc. Petra Holendová