Detail aktuality

29. 11. 2017

Důležité informace

Vážení návštěvníci, v informacích níž jsme se snažili sepsat vše důležité, co potřebujete na páteční ples. Pevně věříme, že jsou v tom zahrnuty veškeré Vaše dotazy. 🙂 Těšíme se na Vás v pátek na 3. ročníku Plesu VUT.

DOPRAVA

Na Ples se nejlépe dostanete pěšky, šalinou nebo trolejbusem: zastávka  VÝSTAVIŠTĚ – VSTUP G2; G2 – HLINKY. V případě, že na ples dorazíte autem, k vjezdu a výjezdu použijte bránu 8 nebo 9 a parkoviště vedle Pavilonu G2, jak můžete vidět na mapce. Vzhledem k dalším probíhajícím akcím na výstavišti a zamezení vstupu nepovolaným osobám nebude vstup přes Hlavní vstup (Kongresové centrum) umožněn. Opakujeme, že jediný možný vstup je přes G2 nebo autem či taxíkem přes bránu číslo 8 a 9. Pokud budete chtít v areálu parkovat, cena parkovného je 150 Kč. Výběr parkovného proběhne v prostoru mezi Pavilonem P a Z (zajišťuje BVV).

K odjezdu z výstaviště můžete využít buď služby CITY Taxi Brno, nebo naskočit do speciálních posilových rozjezdů. Posílili jsme pro Vás noční dopravu, abychom minimalizovali přecpanost nočních spojů, a abyste se dostali bez problémů domů. Na rozpis nočních spojů se můžete podívat tady. Každý návštěvník plesu může také využít služby CITY Taxi Brno se slevou 17% při příjezdu nebo odjezdu.

VSTUP

Jak jsme již zmínili výše, jediný možný vstup je jen přes G2, případně přes parkoviště, kde bude zároveň probíhat kontrola. Proto prosíme návštěvníky, kteří jedou autem, aby měli připraveny lístky ke kontrole. Můžete použít buď lístky v telefonu nebo v tištěné verzi. Kontrola vstupenek bude probíhat v prostoru parkoviště (mezi pavilonem P a Z). Návštěvníci, kteří pojedou přes vstup G2, budou v tomto vstupu také odbaveni. A jak se dostat do sálu a do šatny? Následujte červené šipky, viz mapka a taky světla (věříme, že vstup nepřehlédnete 🙂 ).

KONTROLA

Mezi pavilony G1 a G2 (prostor u šaten) bude zároveň probíhat i kontrola. Proto tedy opět důrazně předem žádáme, ať si sebou nenosíte vlastní jídlo a alkohol. Vstup do areálu bude po loňském roce kontrolován až do zavíračky. Pokud zatoužíte v průběhu večera po čerstvém vzduchu, zažádáte u vchodu jednoduše o vrácenku, kterou po návratu opět odevzdáte. Lidé bez vrácenky nebudou dovnitř vpuštěni. (Po loňských zkušenostech jsme museli podniknout tato opatření. Děkujeme za pochopení.)

ŠATNA

Pro návštěvníky máme k dispozici osm šaten. Cena šatny je 20 Kč/osoba. Vezměte si sebou prosím drobné. Šatna je připravena pro 3000 lidí, což je počet návštěvníků.

OBČERSTVENÍ

K dispozici bude catering s teplým jídlem v pavilonu G2, který i letos zajišťuje KaM VUT. Pro studenty platí zlevněné občerstvení, proto Vás prosíme, ať si sebou vezmete svůj ISIC: Ideálně si ho předem nabijte. Pokud to nestihnete, ISIC bude možné dobít také na místě u pokladen.  Na občerstvení budete mít vyhrazen prostor, jídlo si tak nebudete brát ke svému stolu nebo přes celý pavilon. 🙂

V pavilonu G1 se můžete těšit na  Sushi a Asii od zaseryze.cz. K dispozici jsou také čtyři hlavní bary, na kterých budou kromě nabízených alko a nealko nápojů k dostání také chlebíčky, o které byl tak velký zájem. Ve spodním patře najdete také specializované bary, např. na koktejly nebo vybrané druhy rumů. Kompletní nabídku občerstvení naleznete v aktualitě “Užitečné: Jídelní a nápojové lístky”.

TOMBOLA

Opakujeme, že prodej tomboly bude probíhat od 21:00 do 22:00, nebo do vyprodání ;-). Od 22:00 do 23:30 bude probíhat výdej tomboly. Prodej tomboly se uskuteční na místech vyznačených na mapě. Výdej tomboly bude probíhat na vyznačeném výdejním místě v pavilonu G1, viz mapa. Pokud si nestihnete tombolu vyzvednout do 23:30 (nebo nebudete schopni si ji převzít 🙂 ), převezeme ji na univerzitu a o možnosti vydání budeme informovat na webových stránkách www.ples.vutbr.cz. Prosíme Vás o pečlivé uschování svého lístku, abyste se pak mohli prokázat. Děkujeme :-).

DALŠÍ

• V celém areálu se dá platit pouze v hotovosti.
  • V ceně lístku je zahrnuta sklenička vína.
  • Na balkonu v pavilonu G1 bude vyčleněn prostor na sezení pro návštěvníky, kteří si zakoupili lístek na stání.
  • V areálu budou navigační tabulky, věříme, že Vám pomůžou v orientaci.
  • Lístek do tomboly stojí 20 Kč.
  • Další informace doplníme dle toho, jak si vzpomeneme 🙂