Detail aktuality

03. 11. 2017

Náhled prostor Ples VUT

Přinášíme Vám náhled prostor, a vy už můžete pomalu přemýšlet, které je to vaše vytoužené místo. Určitě by bylo jednodušší, kdyby se Ples odehrával každý rok ve stejných prostorách, nicméně my máme rádi výzvy, a proto Vám, jako správní technici, rádi vytvoříme půdorys prostoru každý rok na míru.

Teď k těm praktickým věcem. Lístky na stání v náhledu vyznačeny nejsou, nicméně s těmi se samozřejmě taky počítá, a budou v prodeji společně s lístky ke stolům. Připomínáme, že u lístků na sezení můžete vybírat ze dvou sálů: Hlavního sálu v Pavilonu G1 a Electroswing sálu v Pavilonu G2. Lístky do sálu G1 za 390 Kč, lístky do sálu G2 za 350 Kč, lístky na stání za 300 Kč (ještě jednou pro rekapitulaci).

Ajťáci momentálně makají jako draci, aby vychytaly všechny maličkosti a drobné neduhy rezervačního systému. Během pondělí pak bude s největší pravděpodobností spuštěn samotný prodej lístků – všichni pro to děláme maximum! O spuštění prodeje vás budeme informovat, nicméně přesný čas prodeje dopředu oznamovat nebudeme. Ach ty servery…však vy víte ;-).

Přejeme šťastný lov a budeme se na Vás všechny moc těšit.

Náhledy prostor: