Detail aktuality

23. 11. 2017

Něco málo k programu

Jak jste jistě zaregistrovali, na stránkách už visí program plesu a vy v něm najdete vše podstatné. Tak si to pojďme společně trochu shrnout. Bohatý program nás čeká v obou sálech, a že to bude opravdu pecka, je jasné už teď.

Brány obou pavilonů se otevřou v 19:00. Doporučujeme dorazit včas, protože už ve 20:00 nás v G1 čeká oficiální zahájení večera, kde se můžete těšit zase na zajímavou úvodní show, projev rektora a generálního partnera, na které navazuje předtančení, o které se postará Radim Stupka a Tereza Jendrulková. Novou dimenzi fyzického a mentálního rozvoje vám předvedou kluci z Dark Side Movement. Máte rádi latinu? Pak se těšte na exhibici latino tanců v podání Radima Stupky a Terezy Jendrulkové. Zlatým hřebem večerních vystoupení bude akrobacie na kole od mistrů ČR. Celý večer Vás v hlavním sále bude bavit oblíbená skupina Eremy. O nezapomenutelnou afterparty se postará jediný a jedinečný DJ Schafff. Těšíte se? My moc!  

Pavilon G2 se ponese v duchu Electroswingu, čemuž jsme adekvátně přizpůsobili také celý program. Opět přijďte na čas, protože ani tady s programem nijak nezahálíme a hned po oficiálním zahájení plesu se můžete těšit na Swingin’ Travellers (live), po kterých nastoupí Swing Garden a Max W. Jak se správně hýbat v rytmu Electroswingu vám přiblíží taneční workshop Stell the HepCat. A co vás čeká po půlnoci? Přece nezapomenutelný Papa Django + Vladimír Shiskov (live Clarinet).

Vizuální projekci obou sálů i letos zabezpečují VISUALOVE a to víte, že díky nim bude atmosféra jedinečná a nezapomenutelná.

Určitě Vás zajímá i tombola. Ti z Vás, co pravidelně sledují náš Facebook a Instagram, už jistě ví, že je na co se těšit a ceny stojí opravdu za to! Tombolu si můžete koupit od 21:00 do 22:00 hodin…nebo do vyprodání zásob ;-). Radši na nic nečekejte, loni se po ní jen zaprášilo. A co dělat, až rozbalíte výherní lístek a objevíte, jakou super cenu jste to vyhráli? Zaběhnete do pavilonu G1, kde vám výhru od 22:00 až do 23:30 vydají. Vzali jsme si ponaučení z loňského roku a udělali několik opatření, aby prodej i výdej tomboly probíhal líp a aby byla informovanost lepší. Ve 23:45 si připravte své lístky a buďte v pohotovosti, protože v G1 proběhne slosování o atraktivní hlavní ceny, do kterých jsme se my už teď zamilovali. Co je na letošní tombole nejlepší? Přece to, že každý lístek je výherní!

Další informace již brzy. 🙂