Detail aktuality

13. 09. 2020

Ples VUT 2020

Vážení návštěvníci a podporovatelé Plesu VUT, všechny nás to moc mrzí, ale s ohledem na letošní vývoj jsme nuceni zrušit Ples VUT 2020. Neznamená to, že bychom akci úplně zrušili. Je to pro nás srdcová záležitost, za těch 5 let jsme si společně se všemi dokázali vybudovat hezkou tradici, která se stala součástí našich životů. Jde o jedinečnou událost, která propojuje studenty celé univerzity, včetně absolventů a zaměstnanců a věříme, že v příštím roce budeme moci akci opět uspořádat. A ať se máte na co těšit, tak rovnou sdělujeme předpokládané datum příštího ročníku a to 10. prosince 2021, v pavilonu P, BVV. ? „Ples VUT, na který loni zavítalo víc jak 4 200 hostů, je nádhernou celo univerzitní akcí, která dokazuje, jak se naši studenti a studentské spolky dokáží spojit pro dobrou věc. Mrzí mě, že letošní rok nám neumožní se opět setkat v té příjemné atmosféře, na kterou jsme si tak snadno zvykli. O to víc se ale můžeme těšit na příští rok,“ těší se na prosinec 2021 rektor VUT Petr Štěpánek.