Detail aktuality

22. 10. 2023

Ples VUT 2023 se blíží!

Pavilon P se již brzy promění na jednu noc v kouzelný prostor. Brněnská technika se po roce vrací na místo činu, aby protančila střevíce na největším plese v České republice. Letošní ročník vás přenese do světa čar a kouzel, ale nikoliv ve smyslu, jaký se na první dobrou nabízí. Nepotřebujete kouzelnou hůlku, abyste si otevřeli dveře nebo si rozsvítili. Vše, co potřebujete, je věda a technologie. To je ta pravá magie.

Přijďte se 8. prosince přesvědčit sami na nezapomenutelnou událost, kterou pro vás, studenty, absolventy, zaměstnance a všechny přátele Vysokého učení technického pořádají již posedmé studenti a absolventi VUT.

Ples VUT opět získal republiková ocenění mezi profesionálními eventy! Loňský ročník se ve Výročních cenách České eventové asociace umístil v TOP 3 kategorie B2P na podporu vztahů s veřejností a TOP5 kategorie Zábava a showbusiness.

Více aktuálních informací o plese najdete na facebookové události či Instagramu.