Detail aktuality

23. 11. 2017

Užitečné: Jídelní a nápojové lístky

O programu už jsme si vše důležité řekli v minulé aktualitě. Co ale dělat, když vás na plese přepadne hlad nebo žízeň? Nebojte, máme řešení!

Na uhašení žízně budete mít na výběr hned z několika barů, které všechny najdete v nápojovém lístků. U hlavního baru si můžete vybrat z široké nabídky vína, piva a cideru, tvrdého alkoholu i nealkoholických drinků. Na své si přijdou také milovníci whisky a rumu, pro které je připraven speciální bar právě s tímto sortimentem. Fanoušky vína jistě potěší vinný bar obsahující prémiovou selekci bílého a červeného vína. More into coctails? Pak vás zaručeně potěší koktejlový bar, kde si můžete vychutnat vše od Cuba libre až po Aperol Spritz..a mnohem víc ;-).

A co by to bylo za ples bez pořádného občerstvení. Vybrali jsme pro vás jen to nejlepší a sestavili jídelní lístek tak, abychom uspokojili i ty nejmlsnější jazýčky. Na své si tak přijdou jak milovníci tradiční české kuchyně, tak i vyznavači sushi. Nebudou chybět samozřejmě ani oblíbené chlebíčky a drobné pochutiny, které si můžete objednat přímo na hlavním baru.

Doufáme, že máte všechny potřebné informace a jste alespoň tak nadšení, jako my. Tik tak, tik tak, čas letí a my se na vás všechny těšíme už příští pátek na tanečním parketu!